Pieslēdzies bezmaksas online BMX apmācību kursam

BMX IO3Ja esi saistīts ar BMX sportu, aicinām Tevi izmantot iespēju un pieslēgties bezmaksas online atvērtajam BMX apmācību kursam! Tas iekļauj apjomīgus mācību materiālus par dažādām BMX tēmām, sākot ar vispārējo teorētisku saturu, tostarp par anatomiju, psiholoģiju, traumu profilaksi u.c., aizvedot uz specifisku BMX tēmu loku, tai skaitā, par fizisko sagatavotību, sporta veida noteikumiem, tehniku, taktiku, ekipējumu, trašu specifiku un starta nozīmi, līdz praktiskiem treniņiem foto un video formātā. Tā kā kurss paredzēts ne vien treneriem un sportistiem, tajā atrodamas tēmas arī par sporta mārketingu, vadību, duālo karjeru sportā un daudz ko citu. Katras tēmas noslēgumā izpildāms tests iegūto zināšanu pārbaudei. Apmācību kursu izstrādājusi starptautiska BMX treneru un sporta speciālistu komanda. Apjomīgais mācību materiāls ir lieliska iespēja iegūt, papildināt un atsvaidzināt zināšanas BMX sportā. BMX apmācību kursam latviešu valodā reģistrējies šeit: https://bmxlearning.infoproject.eu/?lang=lv. Plašāku informāciju par kursu atradīsi Erasmus+ projekta “Training to Win” mājas lapā: www.trainingtowin.eu/mooc/


Projekts tiek īstenots, sadarbojoties partneriem: CLUB BMX School - Zaragoza (Spānija), Universidad San Jorge (Spānija), Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome (Latvija), UVP - Federação Portuguesa de Ciclismo  (Portugāle), CEIPES (Itālija), SZC - Slovensky Zvaz Cyklistiky Cyklistiky (Slovākija), Malta Street Sports Association (Malta).

Projektu “Training to Win” līdzfinansē Eiropa Savienība.