BMX apmācību kurss – drīzumā

IO3 drizumaPavisam drīz arī latviešu valodā būs pieejams atvērtais BMX apmācību kurss, kas, sadarbojoties 6 partneriem, tostarp LSIIDP izstrādāts Erasmus+ programmas projektā Training to WIN. Apmācību kurss būs noderīgs un izzinošs BMX treneriem, braucējiem, sacensību organizatoriem un citiem interesentiem. Tas ir projektā trešais izstrādātais intelektuālais rezultāts. Visu par projekta mērķiem, dalībniekiem, aktivitātēm un rezultātiem var uzzināt projekta mājas lapā www.trainingtowin.eu. Projektu īsteno:CLUB BMX School - Zaragoza (Spānija), Universidad San Jorge (Spānija), Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome (Latvija), UVP - Federação Portuguesa de Ciclismo (Portugāle), CEIPES (Itālija), SZC - Slovensky Zvaz Cyklistiky Cyklistiky (Slovākija), Malta Street Association (Malta).Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība.