Erasmus+ 2023.gadā LSIIDP

LSIIDP turpina darboties Erasmus+ Sports projektos arī 2023.gadā. Joprojām turpinās Erasmus+ Sports BMX jomā "Training to Win", ko koordinē BMX skola Zaragoza Spānijā. Šis projekts jau uzsācis finiša spurtu, un sākot ar pirmdienu 16.janvāri sāksies internšipi visās projekta dalībvalstīs, kur katrā vismaz 10 dalībnieki soli pa solim studēs projektā izstrādāto mācību kursu MOOC, kas pieejams ŠEIT. Ikviens interesents ir aicināts piedalīties šī mācību kursa apguvē. Projekts beigsies šā gada 30.jūnijā, kad uz pēdējo projekta partneru sanāksmi Valmierā sabrauks visu valstu dalībnieki.

Otrs projekts, kas turpinās un beigsies šā gada 31.decembrī, ir Erasmus+ Sports projekts SWOST, ko koordinē Centro Studi “Cultura Sviluppo Itālijā. Šajā projektā visu rezultātu izstrāde vēl ir aktīvā procesā. Projekta ietvaros tiks izstrādāta aplikācija dzimumu vienlīdzības novērtēšanai sporta organizācijās.

Abi iepriekš minētie projekti tiek realizēti lielās sadarbības partnerības programmās.

Sākot ar šo gadu LSIIDP kļuvis par partneri vēl divos Erasmus+ Sports projektos: "Natural Flow" (Dabiskā kustība) un "Tallented Children" (Talantīgie bērni). Arī šiem projektiem tiks izstrādātas projektu kartiņas LSIIDP mājas lapā un dalīsimies ar visiem projektu rezultātiem.

Pirmo reizi LSIIDP būs projekta partneris Erasmus+ mobilitātes projektā KA152. Šie ir katras valsts nacionālo aģentūru projekti un visbiežāk tiek realizēti projekta koordinatora valstī. Šī projekta koordinators ir Sieviešu handbola klubs Muro d'Alcoi Spānijā.