BMX: “Training to Win” vēstnieks starp ātrākajiem pasaules BMX braucējiem

PHOTO 2022 07 26 19 11 40Projekta Training to Win komandā ir pasaules 7.ātrākais BMX braucējs! Mūsu vēstnieks Renārs Auga Pasaules čempionātā BMX, kas norisinājās, Francijas pilsētā Nantesā, iekļuva finālā, izcīnot 7.vietu krūzeru M17-24 konkurencē. “Trase ļoti patika - mana stila, tehniska, tāda, kurā daudz jāstrādā. Bija milzīgs atbalsts tribīnes, latvieši kliedza. Palīdzēja veiksme, bet arī tā jānopelna. Pusfinālā neizdevās starts. Pāris braucējiem gadījās kritiens, savukārt es īstajā brīdi uztaisīju manevru un pēdējā taisnē izgāju kā ceturtais, iekļūstot finālā. Finālā braucu no septītā celiņa, lai gan ļoti gribēju astoto, lai vienā pusē neviena nav blakus. Startā mani saspieda, bet virāžā atkal uztaisīju manevru un vienu dalībnieku izdevās “nokost”. Galvenais mērķis bija tikt finālā. Esmu atkārtojis savu labāku rezultātu un vēl vienu gadu paturu 7.ātrākā pasaules braucēja titulu.” Renār, Tu esi mūsu un visas BMX saimes prieks, lepnums, paraugs un iedvesma! Tu esi labākais!


Projektu īsteno partneri: CLUB BMX School - Zaragoza (Spānija), Universidad San Jorge (Spānija), Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome (Latvija), UVP - Federação Portuguesa de Ciclismo (Portugāle), CEIPES (Itālija), SZC - Slovensky Zvaz Cyklistiky Cyklistiky (Slovākija), Malta Street Sports Association (Malta).

Aktuālais par projektu mājas lapā: https://trainingtowin.eu/ 


Projektu "Training to Win" līdzfinansē Eiropas Savienība.

Training to Win logo Co funded EU LV WEB