BMX: “Training to Win” vēstnieks Renārs Auga atkal triumfē BMX

F66B16AF 6B31 4620 9097 CA211F9B805DBMX braucējs un projekta Training to WIN vēstnieks Renārs Auga atkal un atkal iepriecina ar uzvaru, šoreiz - Latvijas BMX čempionātā Jelgavā. Kārtējā Renāra uzvara apliecina, ka projekta ideja attīstīt BMX braucēju prasmes, profesionālo izaugsmi un vienlaikus izglītības iegūšanu ir drošās izcila sportista rokās. Projekta "Training to Win" galvenais mērķis ir izstrādāt BMX sporta apmācības programmu treneriem, lai veicinātu braucēju prasmes, šī sporta veida ieguvumus bērnu un jauniešu vidū, sportistu duālo karjeru jeb profesionālo attīstību un izglītības ieguvi, kā arī sociālo iekļaušanu un vienlīdzību sportā.
Ieskaties projekta majaslapā: https://trainingtowin.eu/ 

Projektu "Training to Win" līdzfinansē Eiropas Savienība.

Projekta partneri: CLUB BMX School - Zaragoza (Spānija), Universidad San Jorge (Spānija), Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome (Latvija), UVP - Federação Portuguesa de Ciclismo (Portugāle), CEIPES (Itālija), SZC - Slovensky Zvaz Cyklistiky Cyklistiky (Slovākija), Malta Street Sports Association (Malta).

F299E1E5 0CCB 4DB6 9884 48AF196EA7AA


Training to Win logoCo funded EU LV WEB