BMX: "Training to Win" vēstnieks Renārs Auga Eiropas BMX kausā plūc uzvaras laurus

AD8FAB4E 7EBC 4769 A0BA A00BB604AA99Projekta “Training to Win” Latvijas komandai atkal izcili priecīgas ziņas – mūsu vēstnieks, BMX braucējs un Smiltenes novada Bērnu un jauniešu sporta skolas treneris Renārs Auga Eiropas BMX kausā 2022 Valmierā krūzeru konkurencē plūca uzvaras laurus. Esam lepni, ka projektā strādājam kopā ar mērķtiecīgu sportistu, kas izglītojas pats un savas zināšanas un profesionālo pieredzi nodod jaunajiem BMX censoņiem. Renār, mēs no sirds lepojamies!Projektu "Training to Win" līdzfinansē Eiropas Savienība.

Projektā kopā strādā partneri: Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome (Latvija), CLUB BMX School - Zaragoza (Spānija), Universidad San Jorge (Spānija), UVP - Federação Portuguesa de Ciclismo (Portugāle), CEIPES (Itālija), SZC - Slovensky Zvaz Cyklistiky (Slovākija) un Malta Street Sports Association (Malta).

Ieskaties projekta mājas lapā: 
https://trainingtowin.eu/