BMX “Training to Win” vēstnieks Renārs Auga – Latvijas kausa BMX ieguvējs

Latvian Cup Renars 18.06.2022BMX braucējs un projekta “Training to Win” vēstnieks Renārs Auga ir uzvarējis Latvijas kausa 4. posmā BMX, kas norisinājās 18.jūnijā Valmierā. Projekta Latvijas komanda ļoti lepojas ar Renāra panākumiem, kuru pamatā ir mērķtiecīgs treniņu darbs, lieliska sportiskā sagatavotība, pieredze un zināšanas. Renārs ne vien kā sportists brauc BMX, bet arī kā treneris apmāca jauno paaudzi un līdztekus tam iegūst augstāko izglītību kā sporta treneris, tādējādi nepārprotami iedzīvinot “Training to Win” mērķus un rādot piemēru jaunajiem sportistiem.

Projektu "Training to Win" līdzfinansē Eiropas Savienība.

Projektā kopā strādā partneri: Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome (Latvija), CLUB BMX School - Zaragoza (Spānija), Universidad San Jorge (Spānija), UVP - Federação Portuguesa de Ciclismo (Portugāle), CEIPES (Itālija), SZC - Slovensky Zvaz Cyklistiky (Slovākija) un Malta Street Sports Association (Malta).

Ieskaties projekta mājas lapā: https://trainingtowin.eu/

FOTO