BMX: 13.aprīlī, 2022 tiksies projekta “Training to Win” treneru darba grupa

1 33 mTrešdien, 13.aprīlī, tiešsaistē tiksies LSIIDP īstenotā projekta “Training to Win” treneru darba grupa, lai pārrunātu BMX treneru apmācības programmas tapšanas gaitu. Latvijas pusi tikšanās laikā pārstāvēs Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneris Renārs Auga un Valmieras Sporta skolas treneris Olafs Lakučs, kā arī projekta koordinatore Sandija Zaļupe. Mūsu treneri izstrādā tādas apmācību kursa tēmas, kā “BMX sacensības” un “BMX sezonas plānošana”, savukārt S.Zaļupe veido sadaļu par apmācību metodiku.

Jau ziņots, ka apmācību programma būs kā rokasgrāmata treneriem, īpaši tiem, kuri no braucēja statusa vēlas pāriet trenera pozīcijā un ir ar bagātīgu praktiskā braukšanas pieredzi, bet nepieciešams papildināt un nostiprināt teorētisko zināšanu bāzi šajā sporta veidā. Projekta mērķis ir veicināt izglītību sportā, īpašu uzmanību veltot BMX sporta veidā nepieciešamo prasmju attīstībai un treneru apmācībai, lai pilnveidotu sportisko karjeru un jauno sportistu drošību.

LSIIDP projektā darbojas kopā ar: Saragosas BMX skola Spānijā CLUB BMX School - Zaragoza, Portugāles Riteņbraukšanas federācija Federação Portuguesa de Ciclismo de Ciclismo, Svētā Horhes Universitāte Universidad San Jorge, Starptautiskais izglītības un attīstības veicināšanas centrs CEIPES (Itālija), Slovākijas Riteņbraukšanas asociācija Slovenský zväz cyklistiky un Maltas Ielu sporta asociācija MSSA.

Projektu “Training to Win” līdzfinansē Eiropas Savienība.

Informācija par projektu latviešu valodā pieejama LSIIDP mājas lapas sadaļā “Projekti” šeit.

Informācija par projektu angļu valodā pieejama projekta “BMX – Training to Win” mājas lapā https://trainingtowin.eu/