BMX: otrā intelektuālā iznākuma izstrāde

BMX projekta "Training to Win" komanda turpina izstrādāt intelektuālo mantojumu Nr.2 'BMX Battery Test - Study' (BMX Baterijas tests, rezultātu izpēte). Projekta konsorcijs tikās kārtējā tiešsaistes sanāksmē 9.novembrī. Šī aktivitāte sākās jūnijā, augstāko punktu sasniedzot septembrī, kad BMX braucēji no Spānijas, Portugāles, Slovākijas un Latvijas satikās Anadijā, Portugālē, lai veiktu fizisko testu sēriju. Testu analīze tiks pabeigta līdz gada beigām. šis intelektuālais mantojums ir priekšnosacījums, lai izstrādātu nākamo BMX projekta intelektuālo mantojumu 'BMX Training Course - Open Educational Resource' (BMX apmācības kurss – atvērts izglītības resurss). Trešais intelektuālais rezultāts ir BMX projekta galvenais rezultāts, kas tiks prezentēts plašam sabiedrības un BMX pasaules lokam.

Šajā sakarā katrs partneris papildus tiekas tiešsaistē ar projekta koordinatori un idejas autori - Celiu Marcen. Latvija visus turpmākos soļus apspriedīs šā gada 26.novembrī.