BMX: Sanāksme #2 15.04.2021.

2021.gada 15.aprīlī norisinājās projekta BMX Training to Win koordinatora rīkotā otrā sanāksme. Tajā tika aplūkoti šādi jautājumi:
  • Partneru un jauno asociēto partneru sagaidīšana.
  • Vadība: procesu uzraudzība.
  • Projekta identitāte: logo, tīmekļvietnes, sociālo tīklu profili.
  • IO1: Vajadzības anketa: dizains un procedūras.
  • IO2: Batterijas testa priekšlikums.
  • Portugāles posms: Google Formas, rezultāti un seminārs.
  • Atpazīstamība: rezultātu izplatīšana, projekta vēstnieki no dalībvalstīm.

Tika nolemts, ka Baterijas tests notiks septembrī Anādijā, Portugālē, no 6.līdz 10.septembrim uzreiz pēc 2021.gada BMX Eiropas kausa, kas notiks 4. - 5.septembrī. Šī būs laba iespēja iekļaut Baterijas testā vairāk BMX braucējus no dažādām vecuma grupām, ieskaitot Elites braucējus. Šāda iespēja dos pievienoto vērtību projekta rezultātiem un izplatīšanas pasākumiem.

Projekta dalībniekiem bija jānorāda savu valstu projekta vēstnieki - BMX braucēji, kas popularizēs projekta rezultātus dažādos plašsaziņas līdzekļos, kā arī uzstāsies Baterijas testa konferencē, kas ir pirmais projekta sporta pasākums. Latvijas komanda, kuras sastāvā ir vadītāja Sandija Zalupe, projekta pētnieki Olafs Lakucs un Ivo Lakucs un tehniskais darbinieks Līga Dzene, ir iesaistījuši šādus projekta vēstniekus:

Kristens Krīgers, aktīvs BMX braucējs, kurš pēc olimpiādes pievienosies treneru komandai.
Līva Lizete Glāzere, junioru BMX braucēja.
Edvards Glāzers, Elites BMX braucējs, un
Mikus Dāvids Strazdiņš, vēl viens Elites BMX braucējs.