RSE: Attālinātās skriešanas sacensības 12.-30.04.2021

LSIIDP sadarbībā ar Olimpisko centru "Limbaži" projekta RSE: Restart Sport Engine in EU (Atsākt sporta kustību ES) organizē attālinātas skriešanas sacensības sākot ar šā gada 12.aprīli līdz 30.aprīlim, kad katrs var izskriet distanci sev ērtā laikā, noskrienot programmas Strava attiecīgajā segmentā.

Savukārt Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas bērniem un jauniešiem ir iespēja vēl papildus vākt noskrietos kilometrus, noskrienot jebkurā vietā ar programmu Strava šajā pašā laika periodā.

Projekta mērķis ir 12 mēnešu laikā 5 Eiropas valstīs attīstīt vismaz 800 cilvēku sportiskās prasmes un atsākt sporta kustību caur fiziskajām aktivitātēm un atgriezties vismaz pirms pandēmijas līmenī. Lai veicinātu projekta izplatību, esam piesaistījuši projekta vēstnieku - olimpieti, smaiļotāju Kristapu Zaļupi, kurš pievienosies skrējējiem ne tikai trasē, bet arī apbalvošanas ceremonijā.