SWoSt sanāksme #4_11.03.2021.

Ceturtajā ikmēneša sanāksmē SWOST komanda apsprieda sadarbības līgumus, uzdevumu sadalījumu un darba grupu prezentāciju, 2.Darba paketi un visa projekta neatņemamu sastāvdaļu – 6.Darba paketi, kas aptver būtisku projekta aspektu – rezultātu izplatīšanas jautājumu. 2.Darba paketes komanda uzņem arvien lielākus apgriezienus, apkopojot visā ES pieejamās labākās prakses materiālus. 2.Darba paketes (WP2) vadītāja ir Frančeska Vitali no Veronas universitātes. Frančeska ir uzlikusi augstu latiņu citu Darba pakešu vadītājiem! Pirmie uzdevumi, kas izvirzīti WP2 komandai, lai apspriestu metodoloģijas sākotnējo versiju, ir šādi:

  • UNIVR koplietot sākotnējo versiju;
  • VUB, CSCS, ILEPS, MONTENEGRO UNIVERSITĀTEI, Lapzemes Lietišķo zinātņu universitātei to pārskatīt;
  • Koncentrēties uz stereotipiem, kas balstīti uz dzimumu sportā;
  • Pieturēties pie sākotnējiem metodoloģijas izstrādes soļiem;
  • Partneru iesaiste.