SWOST: Starptautisks pasākums “ES sporta klubu, federāciju un asociāciju tīkla izveide, lai veicinātu izpratni par dzimumu līdztiesību sportā”

Pievienojieties mums swost.eu projekta noslēguma konferencē Ogrē, Latvija
Atklāj revolucionāras stratēģijas dzimumu līdztiesības veicināšanai sporta organizācijās swost.eu projekta noslēguma konferencē. Nepalaidiet garām šo iespēju sazināties, mācīties un veicināt pozitīvas pārmaiņas!
REĢISTRĒJIES KONFERENCEI

Esi daļa no Skillman Starptautiskā foruma 2023 Ogrē
Swost.eu projekta noslēguma konference ir daļa no prestižā Skillman starptautiskā foruma. Pievienojies mums Rīgā, lai dalītos ar idejām, iepazītu inovatīvas prakses un sniegtu ieguldījumu sporta nākotnē.

Dzimumu līdztiesības veicināšana sportā: iniciatīva swost.eu
Swost.eu projekta noslēguma konferencē mūsu mērķis ir identificēt dzimumu stereotipus sporta organizācijās. Uzzini par mūsu pašnovērtējuma rīku un kvalitātes zīmi, kas dod iespēju organizācijām izveidot iekļaujošu sporta vidi.

Iedvesmojošas pārmaiņas: pārbaudi swost.eu sasniegtos rezultātus
Iedvesmojies no swost.eu projekta izcilajiem rezultātiem. Izmēģini mūsu pašnovērtēšanas rīku un pārliecinies pats, kā tas var veicināt pozitīvas pārmaiņas un veicināt dzimumu līdztiesību sportā.

Sadarbojieties ar citiem ieinteresentiem un jomas ekspertiem
Sazinies ar sporta biedrībām, vietējiem klubiem, politikas veidotājiem un jaunajiem līderiem swost.eu projekta noslēguma konferencē. Iesaisties jēgpilnās diskusijās, dalies ar paraugpraksi un veido jaunas sadarbības, lai veicinātu dzimumu līdztiesību sportā.

Jauniešu iespēju nodrošināšana, pateicoties sportam
swost.eu projekta noslēguma konference ir veltīta tam, lai ar sporta palīdzību stiprinātu jauniešus. Pievienojieties mums, lai izpētītu, kā sports var lauzt dzimumu stereotipus, veicināt iekļaušanu un radīt iespējas personīgai izaugsmei un attīstībai.

Kopā virzīt pārmaiņas: esi dzimumu līdztiesības katalizators
Kopā mēs varam būt katalizatori pārmaiņām sporta nozarē. Pievienojies mums swost.eu projekta noslēguma konferencē, lai dalītos savās atziņās, idejās un pieredzē. Veidosim iekļaujošāku un vienlīdzīgāku nākotni visiem sportistiem.

Izglītības un sporta savienošana dzimumu līdztiesības veicināšanai
Atklāj efektīvo izglītības un sporta mijiedarbību swost.eu projekta noslēguma konferencē. Uzzini, kā skolas, universitātes un izglītības iestādes var būt noteicējas dzimumu līdztiesības veicināšanā sportā.

Panākumu svinēšana: swost.eu kvalitātes zīme
Svinēsim to organizāciju sasniegumus, kas saņēmušas swost.eu kvalitātes zīmi par apņemšanos veicināt dzimumu līdztiesību. Gūsti ieskatu no viņu pieredzes un uzzini, kā tu vari ieviest labāko praksi savā organizācijā.

Reģistrējies šodien un iedvesmo pārmaiņas
Nodrošini savu vietu swost.eu projekta noslēguma konferencē un kļūsti par daļu no kustības par dzimumu līdztiesību sportā. Reģistrējies tagad, lai pievienotos mums Ogrē un sniegtu ieguldījumu iekļaujošākas un daudzveidīgākas sporta vides veidošanā. #swost.euConference #GenderEquality
REĢISTRĒJIES KONFERENCEI