LSIIDP biedru seminārs 7. jūnijā

Biedrība “Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome”  (turpmāk – LSIIDP),  pamatojoties uz 23.05.2023. Valdes sēdes lēmumu, organizē LSIIDP biedru semināru š.g.  7.jūnijā, “Siguldas DEVONS” konferenču zālē, Sigulda, Pils iela 10, plkst. 13:00 līdz 17:00.

            Darba kārtībā:

  1. Darba sanāksme ar IZM Sporta departamentu.
  2. Diskusija ar uzaicināto sporta federāciju – Latvijas Basketbola savienība, Latvijas Volejbola federācija, Latvijas Vieglatlētikas savienība, Latvijas Peldēšanas federācija, Latvijas Florbola savienība un Latvijas Sporta federācijas padomi:
    • prioritārie sporta veidi (kritēriji un ieguvumi);
    • jaunatnes sporta finansēšanas modelis (valsts, pašvaldības, vecāki);
    • jaunatnes sporta sacensību sistēma (finansēšana, agrīnā specializācija u.c.);

LSIIDP seminārā ir uzaicināta piedalīties IZM ministre Anda Čakša.

Reģistrācija līdz š.g. 29.maijam (google dokuments, saite tiks izsūtīta 25.maijā).

LSIIDP biedru jautājumus/priekšlikumus diskusijai un darba sanāksmei ar IZM SD, iesūtīt Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz š.g. 29.maijam.