15. aprīlī notiks piektā "Patiess Sports" konference

fb posts patiessports lvLatvijas Antidopinga birojs aicina piedalīties tiešsaistē piektajā Patiess Sports konferencē "Kā būt labākam sportistam?", kura notiks 15. aprīlī no plkst. 10:00 līdz 14:00. Konference paredzēta sporta treneriem un skolotājiem, sportistu atbalsta personālam, sporta entuziastiem, jauno sportistu vecākiem un citiem interesentiem.

Konferencē būs iespēja dzirdēt praktiskus padomus par to, kā būt labākam sportistam, ko sniegs dažādu jomu eksperti - ārsti, psihologi un, protams, Latvijas spožākie sportisti - kā būt labākam sportistam.

Konferences mērķis prezentēt tēmu dažādību ar faktoriem, kas veido labākus rezultātus sportistiem, palīdz izvairīties no antidopinga noteikumu pārkāpumiem, veicināt treneru un sportistu izpratni par izdegšanu sportā un dzīvē, kā ar to cīnīties. 
Pasākumu tiešsaistē varēs skatīties Antidopings.gov.lv mājaslapā un Facebook vietnē. 

Tiešsaistes konferences dalībniekiem būs iespēja saņemt apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides apguvi 4 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai. Dalība konferencē ir bez maksas un reģistrācija https://www.patiessports.lv/ vietnē.

Papildu informācija pieejama šajā saitē