WoW Europe otrā aktivitāte 23.02.2021.

Latvija šogad ir bagāta ar sniegu, un pandēmijas dēļ cilvēki nodarbojas ar dažādām aktivitātēm brīvā dabā, tāpat to darījām mēs ar 1.un 2.klases bērniem šā gada 23.februārī. Projekta WoW Europe otrā aktivitāte tika veikta uz slēpēm. Šis bija vēsturisks brīdis, jo, izņemot divus, pārējie sešpadsmit bērni to darīja pirmo reizi. Neskatoties uz to redzams, ka bērni, kas pirmo reizi stāv uz slēpēm, pat var piedalīties nelielā stafetē. Lai arī diena bija ļoti auksta – mīnus 10 grādi, pateicoties spožajai saulei un pūlēm, kas jaunajiem slēpotājiem bija jāpieliek šajā aktivitātē, auksti nebija nevienam. Drīzāk tieši otrādi!

Aktivitāti vadīja sporta skolotājs Agris Ķirsis un sportists, 2008.gada Pekinas olimpisko spēļu dalībnieks Kristaps Zaļupe, kurš ar sevi iepazīstinot, bērniem pastāstīja savu skatījumu uz sporta un fizisko aktivitāšu priekšrocībām, un kā viņš to dara ikdienā pat pēc aktīvās sporta karjeras beigām. K.Zaļupe aicināja bērnus turpināt fiziskās aktivitātes ikdienā arī ārpus organizētām sporta nodarbībām. Bet vissvarīgākais, uzsvēra K.Zaļupe, visā, ko cilvēks dara, ir jāieliek sava sirds.

Pēc nelielā, bet svarīgā ievada abi aktivitātes vadītāji – sporta skolotājs Agris Ķirsis un Kristaps Zalupe parādīja vingrinājumus, lai palīdzētu bērniem noturēt līdzsvaru un uzsākt slēpošanu (cerams ar mazāku kritienu skaitu). Kāda bija aktivitāte? Jūs paši to varat redzēt dienas video ŠEIT.