Sveiciens Latvijas 101.gadadienā!

Starptautiskā konference "Sports - Tava iespēja" 08.10.2019.

Biedrība “Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome” (LSIIDP) rīko starptautisko konferenci “Sports – Tava iespēja!” šā gada 8.oktobrī plkst.10.30 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē. Konferencē piedalīsies sporta veidu federāciju, sporta skolu, sporta klubu pārstāvji, pašvaldību amatpersonas, Saeimas deputāti un citi interesenti. Darba kārtībā sporta darba aktualitātes – sporta sistēma, finansēšanas kārtība, infrastruktūras attīstība un citi jautājumi.

Sporta konferencē piedalīsies un uzstāsies Igaunijas Kultūras ministrijas Sporta departamenta direktors Tarvi Pürn, Audentes Sporta centra direktors Priit Ilver, Lietuvas Kanoe federācijas prezidents un Viļņas universitātes profesors Aleksandras Alekrinskis un citi eksperti. Konference norisinās ES projekta Erasmus+ Sports projekta ietvaros.

Konferences darba kārtību skatieties šeit: docx09._Darba_kārtība_08.10.2019.docx

Projekts Pumpurs 04.09.2019

Sporta skola turpina darboties Eiropas sociālā fonda PuMPuRS projektā "Sports un veselību veicinošas fiziskās aktivitātes Limbažu novada jauniešu motivācijas paaugstināšanā turpināt vispārējo izglītību" kā biedrības LSIIDP partneris. Šā gada 4.septembrī notika projekta 4.aktivitāte "Personības pilnveides pasākums". Šajā aktivitātē skolēni iepazinās ar sērfotājas Betānijas Hamiltones iedvesmojošo dzīvesstāstu. Tas ir patiess stāsts par ticību, ģimeni, cīņu un atgriešanos. Betānija Hamiltone bija pusaudze, kura mīlēja sērfošanu un uzrādīja teicamus rezultātus. Viņai tika prognozēta spoža nākotne. Taču kādu dienu, kad Betānija kopā ar draudzeni Alanu, tēvu Holtu un brāli Baironu devās sērfot, viņai ūdenī negaidīti uzbruka lielā tīģerhaizivs. Pēc tam, kad Betānija atveseļojās no šī uzbrukuma, viņai bija jāpārvar arī savas bailes no atgriešanās uz sērfošanas dēļa. Pēc stāsta par Betāniju Hamiltoni skolēni piedalījās grupu darbā, orientējoties komandās. Šīs aktivitātes mērķis - klases saliedēšana un palīdzība tuvākajam, darbojoties komandā. Katrā komandā tika izvirzīts līderis, kam jāveic papildus uzdevums. Klases biedriem bija jāsaprot, kurš klases biedrs būtu vispiemērotākais līdera lomā šādā aktivitātē, ja nepieciešama erudīcija un ātrums. Projekta organizatoriem bija gandarījums saņemt pateicības no vairākiem klašu audzinātājiem par pārdomāto aktivitāti un pats galvenais par pievienoto vērtību jauniešu dzīvēs.
 
FOTO no pasākuma skatieties šeit

Sveicam 1.septembrī, 2019!